KONTENERY BEZOBSŁUGOWE STERISAFE DURO

 

Program kontroli zakażeń szpitalnych jest odzwierciedleniem ogólnego standardu jakości usług świadczonych przez placówkę opieki medycznej. Nasze kontenery pozwalają utrzymać jałowość narzędzi nawet do roku czasu przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów materiałów zużywalnych.

 
Kontenery bezobsługowe STERISAFE DURO nie posiadają uszczelki i mają wyjątkowo długą żywotność. Są lekkie, ekonomiczne, bardzo odporne na nacisk i dostosowane do używania z preparatami dezynfekcyjnymi o pH wyższym niż 10.
UTRZYMANIE I STERYLIZACJA

Kontenery STERISAFE DURO są wykonane z wysokiej jakości materiału syntetycznego, który może być dezynfekowany preparatami o pH wyższym niż 10. Jedynie takie preparaty zabijają infekcyjne białka wspomagające rozmnażanie drożdży. Kontenery STERISAFE DURO są odpowiednie do:
- sterylizacji parowej pod próżnią, do 150C,
- sterylizacji gazowej z użyciem tlenku etylenu, formaldehydu,
- sterylizacji plazmowej.

Utrzymanie sterylności
Kontenery STERISAFE DURO dzięki bezuszczelkowemu systemowi mają wydłużony czas utrzymywania sterylności narzędzi. Rekomendowany czas przechowywania produktów sterylnych w naszych kontenerach to 6 miesięcy. Jeżeli kontenery stoją w pomieszczeniach odpowiednio dostosowanych i nie są transportowane to sterylność produktów wydłuża się nawet do 1 roku.

Innowacyjność filtra
Filtr używany w kontenerze STERISAFE DURO wykonany jest z 100% rozprężonego teflonu. Ten syntetyczny materiał jest odporny na temperaturę ponad 270oC, odporny na kwasy, żrące płyny i rozpuszczalniki. Filtr odporny jest również na wodne roztwory. Dzięki tym właściwościom filtr pozostaje w kontenerze nawet podczas mycia zarówno ręcznego jak i maszynowego. Wymiana filtru następuje po 150 sterylizacjach.

Strony: 1 2 3 4 5 Następna »
POBIERZ
nasz katalog
  NOWOŚĆ  

KONTENERY
sterylizacyjne
STERISAFE DURO
UMÓW SIĘ
na spotkanie